Nabídka štěňat

Abertamy 2018

Abertamy poprvé jako mid a poprvé s noční jízdou. Ráno na meetingu jsem pochopila, že 80 km s kterými jsem počítala, nepřipadají v úvahu a trať bude a trochu delší ale kilometr tam kilometr sem. Za víkend jsem najela nějakých 85 km. Start byl jako vždy před lišákem. Startovala jsem v 10:38 a jela jsem 2x 17 km. Start rychlí jako vždy trať byla až k rozdělení midu a sprintu takřka stejná jako vždy. Poprvé jsem ale na této křižovatce zahla směr mid a jela okolo ohrady, kousek vedle běžkařské trati po louce kde byla zastávka za ní se jelo přes běžkařskou trať po louce k lesu vedle lesa pak byla zatáčka vpravo, která směrovala na pláně, po kterých se jelo krásně rychle na konci plání se vjelo do lesa na cestu z a jelo se lesem. Na konci lesa byla odbočka vlevo podél lesa a zase do lesa. Tam mě předjel Roman se svými 11 psi tak holky zrychlili vyjeli jsme z lesa. A udělali esíčko a jeli po louce zpět přes běžkařskou trať a pak už se spojovala trať sprintu s midem jelo se kousek do kopce a pak dolů po louce a zase přes běžkařskou trať, podél lesa, po louce, do kopce. Tohle ještě jednou a pak po konečném kopci rovnou do cíle u lišáka. Ještě ten den se jela noční jízda jedno 17 km kolečko to jsem startovala 18:32. A v neděli jsem startovala už 9:30 a jela 2x 17km. Výsledek byl pohár, diplom a pytel granulí a to proto, že jsem byla jediná v kategorii a zúčastnila jsem se všech jízd. Skvělá trať a atmosféra.